גדר אלומיניום מעוצבת

גדר אלומיניום מעוצבת היא אחד הפתרונות הפופולאריים והמרשימים להגנה על המרחב. הגדרות המעוצבות יכולות להיות סביב בתים פרטיים ומבנים ציבוריים כאשר הן מציעות שילוב מושלם של אסתטיקה, עמידות, עבודות תחזוקה פשוטות וניתן להתאים אותן לכל סגנון עיצובי.

גדרות אלומיניום הן קודם כל עמידות. הן יכולות להתמודד היטב עם פגעי מזג האוויר הישראלי כולל בחשיפה לשמש וללחות. כיוון שהאלומיניום לא מחליד הן יכולות להיראות בדיוק כמו ביומן הראשון גם לאחר שנים רבות וזאת בתנאי שההתקנה בוצעה כראוי ושהגדר קיבלה טיפול מינימלי מתאים.

גדר אלומיניום מעוצבת - מאמר מטעם אביב פרגולות
מאמר - גדר אלומיניום מעוצבת - אביב פרגולות

היתרונות של גדר אלומיניום מעוצבת

מעמידות ועד לתמורה גבוהה, הבחירה באלומיניום הוא אחת הבחירות הטובות ביותר. לא במקרה כל כך הרבה משפחות עוברות היום לגדרות אלומיניום. יש לציין כי היום גדרות אלו זמינות יותר מכפי שהיו אי פעם כשלכל בית ניתן להתאים את העיצוב המושלם.

יתרון

פירוט

עמידות

גדרות אלומיניום עמידות בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים. האלומיניום לא מחליד ובטיפול נכון הוא לא דוהה ולכן המראה שלו יכול להיות חדש גם לאחר שנים רבות וכל זאת במינימום עבודות תחזוקה.

עיצוב

המטרה של גדר אלומיניום מעוצבת היא להעניק את המראה הייחודי למרחב החיצוני כשהמראה שלו משפיע גם על המרחב הפנימי. הגדר יכולה להגיע בשלל צבעים וגימורים וניתן להתאים את העיצוב למבנה ולהוסיף אלמנטים דקורטיביים ייחודיים.

תחזוקה קלה

כיוון שהאלומיניום הוא חומר עמיד שמתמודד עם לחות, רוחות ושמש, אין כמעט כל צורך בעבודות תחזוקה לאורך השנים. במידת הצורך אפשר לנקות את הגדר בקלות ורצוי להרחיק נקודות מים מבסיס הגדר כדי לשמור עליה במיטבה.

משקל קל

האלומיניום הוא חומר קל מבחינת המשקל שלו ולכן קל יחסית לעצב איתו. אפשר לבנות כך גדרות בכל גודל שרק נדרש כשהמשקל מהווה יתרון שיכול להתאים לכל מרחב ולהשתלב בכל תשתית קיימת.

ידידותיות לסביבה

האלומיניום הוא חומר שניתן למחזור ושהייצור שלו דורש פחות אנרגיה בהשוואה למתכות אחרות. התוצאה היא הפחתה של טביעת הרגל הפחמנית כשלכך מתווסף עמידות ארוכת טווח שמאפשרת להימנע מפסולת עתידית.

התרעה

גדרות לגינה מאלומיניום נחשבות לחזקות וקשיחות ולכן הן מעוות התרעה יעילה מפני פורצים שעשויים להתרחק מהשטח בשל האתגר שעומד בפניהם. במידת הצורך אפשר להוסיף מערכות אבטחה וחיישנים בקלות וניתן לתכנן זאת כבר בשלב הראשוני.

הגנה על ילדים ובעלי חיים

לא רק גנבים יתרחקו מבית מוגן ובעיקר מכזה שסובבת אותו גדר אלומיניום אטומה אלא שגם הילדים ובעלי החיים יישארו בשטח. ילדים ובעלי חיים סקרניים עלולים לצאת מהחצר על דעת עצמם ולסכן את חייהם כשהגדר מיועדת להגן עליהם.

השבחת הנכס

השקעה בגדר אלומיניום מעוצבת היא השקעה לטווח הארוך. גם אם נדמה לנו שלא נחייה בבית זה כל חיינו כדאי לזכור כי גדר זו יכולה להוביל להשבחת הנכס ולמכירה בשווי גבוה או להפוך את ההשכרה להרבה יותר פשוטה.

האלמנטים שהופכים גדרות אלומיניום למעוצבות

האלומיניום בפני עצמו הוא לא האלמנט שהופך את הגדר למעוצבת. ישנן גדרות אלומיניום שנראות ״רגילות״ ממש ושלא הותאמו לשטח ולסגנון העיצוב של הבית. לעומת זאת ישנן גדרות שברור כי הן מביאות טאצ׳ מעוצב וייחודי והן משדרות את המקום כבר מהרגע הראשון שמסתכלים על הבית.

גדר אלומיניום מעוצבת - מאמר מקצועי מטעם אביב פרגולות
מאמר מקצועי - גדר אלומיניום מעוצבת - אביב פרגולות

גדרות אלומיניום אטומות

גדרות אלומיניום אטומות עשויות מלוחות אלומיניום כשבניהן עמודים שיכולים להיות בגדלים שונים ושלל עיצובים. במקרה זה לוחות האלומיניום מקבלים מגע עיצובי ייחודי כשהם יכולים לעבור עיבוד של הדפסה וחיתוך שהופכים אותם ליחידים במינם. כמו כן אפשר לבחור בלוחות אטומים לחלוטין ופשוט לבחור את הצבע המתאים הן מבחינת הדרישות האישיות והן מבחינת העיצוב הכללי שנרצה להשיג.

גדרות אלומיניום דמוי עץ

היום אנחנו יכולים ליצור מהאלומיניום יותר עיצובים מכפי שנוכל לחלום עליהם כשאפשרות אחת יפיפייה שעומדות לרשותנו היא גדר אלומיניום דמוי עץ. מדובר בפתרון המשלב בין העוצמה של האלומיניום לבין הנראות המרשימה של העץ והתוצאה היא עיצוב החלל.

תוספות לגדרות

אפשר לשלב בגדרות אלמנטים שונים אשר הופכים אותן למעוצבות. בין היתר כדאי לחשוב על התאורה במרחב הכללי כשזו יכולה גם לתרום לעיצוב וגם לבטיחות כשמגיעים למקום. אפשרות נוספת היא לחשוב מראש על הצמחייה, ליצור מקום לאדניות ולאוהבי הצמחים המטפסים לוודא כי הם יוכלו לצמוח במיטבם על הגדר.

ניווט מהיר:

שתפו:

אביב פרגולות

אביב פרגולות

אנו מתמחים במתן פתרונות עיצוב בליווי אדריכלי והנדסי של
בניית פרגולות (פרגולות עץ | פרגולות אלומיניום), בניית בתי עץ וגזיבו, בניית צימרים, בניית מחסנים מעץ, הקמת גגות, בנייה וחידוש מדרכי עץ (Decks), חיפוי אלומיניום, הקמת גדרות ושערים

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
המידע מעניין אותך?
בואו נדבר!
גדר אלומיניום מעוצבת - אביב פרגולות
למידע נוסף וליצירת קשר - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מקצועיות ונסיון

שהצטבר במשך 30 שנים

גמישות

מבצעים כל פרויקט

תכנון עבודה

עם הדמיות תלת מימד

ביצוע מהיר

ועמידה בלוחות זמנים

הפתרונות שלנו

ראיון עם אשר אביב, בעלים של "אביב פרגולות" בתכנית DIY
נגן וידאו אודות ראיון עם אשר אביב, בעלים של אביב פרגולות, בתכנית DIY - פרגולות אביב