פרגולה תלויה

פרגולה תלויה לחצר ולמרפסת עם אביב פרגולות

חברת "אביב פרגולות" מתמחה בתכנון והקמה של עבודות עץ ואלומיניום לבית ולגינה, כולל פרגולות תלויות בעיצובים מרהיבים. משנת 1993 הבאנו את בשורת החדשנות לאלפי בתים פרטיים, תוך הקפדה על רף איכות גבוה, על בסיס צוות מומחים בעלי ידע טכנולוגי מקיף.

באנר פרגולה תלויה מובייל של אביב פרגולות

מהי פרגולה תלויה?

פרגולה תלויה, המכונה גם "פרגולה מרחפת" או "פרגולה צפה", היא פרגולה שאינה עומדת על גבי עמודים אלא מעוגנת למבנה. פרגולה תלויה יציבה לא פחות מפרגולה על עמודים, במידה והתכנון וההתקנה מבוצעים בידי אנשי מקצוע מנוסים בפרגולות תלויות.

יתרונות פרגולה תלויה

באילו מקרים לא ניתן להקים פרגולה תלויה?

יתרונות - פרגולות אביב

פרגולה תלויה - עץ או אלומיניום?

בענף הפרגולות יש שתי אפשרויות עיקריות, עץ ואלומיניום. באופן מסורתי, במשך עשרות שנים פרגולות העץ היו האפשרות היחידה, אולם בעשור האחרון פרגולות האלומיניום הפכו להיות הבחירה המועדפת על ידי רבים.

הטבלה הבאה מציגה את ההבדלים בין פרגולה תלויה מעץ או מאלומיניום:

תכונהפרגולה תלויה מעץפרגולה תלויה מאלומיניום
הסיבה המרכזית שלקוחות רוכשיםמראה טבעי וכפרי המעניק תחושת חמימות ונעימותעמידות חזקה ותחזוקה כמעט אפסית
חופש עיצובי או מגוון אפשרויותמגוון מצומצם, העץ הוא פשוט, ויש הרבה חן בפשטות הזומגוון רחב מאוד של אפשרויות עיצוביות למרקמים וצבעים, כולל דמוי עץ
עמידות בפני מזג האוויר: קור, חום, לחות וכו'עמידות נמוכה יחסית, אלא אם בוחרים סוגי עץ ייחודייםעמידות גבוהה מאוד
אפקט WOW,
רושם על יושבי הבית ואורחים
דורש תכנון עיצובי ואדריכלי מוקפד ושימוש בחומרי גלם איכותיים, בפרויקטים מובחרים אנו משלבים מתכת ועץ יחדיו כדי ליצור נראות מרשימה. במידה ועשיתם תהליך נכון בהחלט צפוי להיות אפקט WOWגם כאן, תכנון בידי מומחים ועיצוב מוקפד עשויים לעורר את אפקט ה- WOW, אולם העיקר באלומיניום הוא ההרגשה שהבית "נמתח" לכיוון החצר, הגינה או המרפסת לאור השימוש בחומר בניין שדומה לבית עצמו, וזה בניגוד גמור לעץ
תחזוקהאחת ל-4 שנים טיפול הכולל ניקוי מסיבי, חידוש וצביעה (במקרה של חומרי גלם איכותיים. חומרי גלם פחות איכותיים דורשים תחזוקה אחת לשנה)אחת לתקופה להתיז מים להסרת האבק
עמידות בפני חרקיםעמידות בינונית, וכאשר מקפידים על התחזוקה, עמידות גבוההעמידות גבוהה מאוד

אם בפרגולות עץ עסקינן, היכנסו לקבל מידע מורחב על פרגולות עץ מיוחדות >>

סוגי העץ הטובים ביותר לפרגולה תלויה

פרגולות עץ מעץ איפאה - אביב פרגולות

עץ איפאה

גדל בדרום ומרכז אמריקה. עצי האיפאה יכולים להגיע לגובה של כ-50 מטרים, מדובר בעץ חזק בעל גוון חום כהה הנחשב איכותי מאוד עבור פרגולות, בזכות צפיפות החלקיקים הגבוהה שלו. בעל עמידות גבוהה ונראות מחמיאה. שורה תחתונה: סוג העץ שלקוחות בוחרים גם בשביל אפקט ה- WOW וגם בשביל העמידות.

עץ גושני מטעם אביב פרגולות

עץ גושני

עץ חזק, בעל עמידות גבוהה. "גושני" הוא שם כולל עבור עצים טבעיים שכמעט לא עוברים עיבוד תעשייתי. פרגולת עץ גושני תהיה מורכבת בדרך כלל מעצי אשוח, עץ אורן ועץ אלון. אחד היתרונות של עץ גושני הוא מגוון האפשרויות לעצב אותו בהתאמה אישית.

פרגולות עץ מטעם אביב פרגולות

עץ במבוק

עץ ייחודי שלקוחות אוהבים בזכות המראה הטבעי. באופן מפתיע פרגולת במבוק ניתן לעצב גם באופן מודרני ואלגנטי, לא רק באופן כפרי וטבעי.

פרגולה מעץ אורן רב שכבתי עם קרוי רשת צל - פרגולות עץ לגינה - אביב פרגולות

עץ אורן רב שכבתי

עץ בעל עמידות גבוהה, בעל עיצוב חדשני, מתאים להקמה גם במגרשים ציבוריים ובגנים.

פרגולות עץ מיוחדות - מחברת אביב פרגולות

עץ סינתטי

עץ שמורכב מתרכובת של שבבי עץ עם חומרים פולימריים. התוצאה היא פרגולה בעלת מראה טבעי וכפרי של עץ, אולם גמישה וחזקה יותר מעץ רגיל. פרגולה מעץ סינתטי היא בעלת עמידות גבוהה לפגעי מזג האוויר, ויתרון נוסף הוא שניתן לעצב אותה במגוון של עיצובים, מכפרי ועד עכשווי-מודרני.

תהליך התקנת פרגולה תלויה

שלב ראשון: תכנון מדוקדק כולל בחירת חומרי גלם

שלב שני: לקיחת מידות מפורטות בשטח

שלב שלישי: שרטוטים והדמיות, המאפשרים ללקוח המחשה ויזואלית

שלב רביעי: התקנת הפרגולה התלויה בידי צוות מתקינים מנוסים ומיומנים

אפשרויות נוספות מלבד פרגולה תלויה

כאן המקום להזכיר שמלבד פרגולה תלויה, ישנם אפשרויות נוספות לפרגולה מעוצבת בביתכם - פרגולה שמתייצבת על גבי עמודים, או פרגולה חשמלית.

פרגולה חשמלית, תלויה או שאינה תלויה, מאפשרת ליושבי הבית לכוון את שלבי הפרגולה לפתיחה, סגירה או שינוי כיוון, וזהו יתרון משמעותי. דמיינו את עצמכם יושבים ביום יחסית קריר, כאשר הפרגולה מעניקה יותר מדי צל ומסתירה את חום השמש. בלחיצת כפתור תוכלו "לקפל" את הפרגולה כך ששלביה לא יסתירו את קרני השמש. הדוגמה ההפוכה היא ביום חם ולוהט, כאשר בלחיצת כפתור אתם יכולים לצופף את שלבי הפרגולה כדי ליצור גג מקורה ומוצל לחלוטין.

פרגולות עץ לדוגמה - אביב פרגולות
פרגולה על עמודים
פרגולה חשמלית של חברת אביב פרגולות
פרגולה חשמלית

שאלות נפוצות ששואלים אותנו על פרגולות תלויות

במקרה של פרגולת אלומיניום תלויה תהיה לכם אפשרות כמעט בלתי מוגבלת לבחור את גוון הצבע האידיאלי עבור הפרגולה התלויה שבחרתם. במקרה של פרגולת עץ, יהיו לכם מספר אפשרויות מוגבלות. שימו לב שעץ במבוק לא מומלץ כלל לצביעה. באופן כללי, סוגי העץ האיכותיים איתם עובדת חברת "אביב פרגולות" מגיעים בגוונים מחמיאים שלא מצריכים צביעה נוספת.

במידה ושלבי התכנון וההתקנה בוצעו על ידי מומחים בתחום, עם הרבה ניסיון מקצועי, לא נדרשת תחזוקה שנתית לחיזוק הברגים, אלא אחת לשלוש שנים. בנוגע לתחזוקת הפרגולה עצמה, במקרה של פרגולה שנבנתה מעץ איכותי, טיפול התחזוקה לחידוש וצביעה יתבצע אחת לארבע שנים, ובמקרה של פרגולת אלומיניום הטיפול על בסיס ניקיון בעזרת מים בלבד.

בשנת 2021 בוצע תיקון לחוק היתרי הבנייה, בו נקבע כי פרגולה אינה זקוקה להיתר בנייה אלא לאישור יציבות ממהנדס בניין המכונה "קונסטרוקטור". פרגולה תלויה זקוקה לאישור נוסף, שגם הוא ניתן על ידי קונסטרוקטור.

שלב התכנון, הכולל לקיחת מידות, בחירת עיצוב והרכבת תוכנית אדריכלית אורך מספר שבועות, ועשוי להתקצר במידה ואתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים. שלב ההתקנה בשטח עשוי לקחת מספר שעות עבור פרגולת אלומיניום תלויה, ועשוי לקחת יום שלם עבור פרגולת עץ תלויה.

עלות פרגולה תלויה קשורה במגוון רחב של משתנים, כגון סוג העץ, מורכבות הפתרון ההנדסי הנדרש, גודל הקורות ועוד. הדרך הטובה ביותר לקבל תמונה ברורה היא לפנות אלינו להצעת מחיר מותאמת אישית.

ניווט מהיר:

שתפו:

אביב פרגולות

אביב פרגולות

אנו מתמחים במתן פתרונות עיצוב בליווי אדריכלי והנדסי של
בניית פרגולות (פרגולות עץ | פרגולות אלומיניום), בניית בתי עץ וגזיבו, בניית צימרים, בניית מחסנים מעץ, הקמת גגות, בנייה וחידוש מדרכי עץ (Decks), חיפוי אלומיניום, הקמת גדרות ושערים

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
המידע מעניין אותך?
בואו נדבר!
פרגולה לעמדת פרגולות עץ לגינה - אביב פרגולות - ברביקיו
למידע נוסף וליצירת קשר - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מקצועיות ונסיון

שהצטבר במשך 30 שנים

גמישות

מבצעים כל פרויקט

תכנון עבודה

עם הדמיות תלת מימד

ביצוע מהיר

ועמידה בלוחות זמנים

הפתרונות שלנו

ראיון עם אשר אביב, בעלים של "אביב פרגולות" בתכנית DIY
נגן וידאו אודות ראיון עם אשר אביב, בעלים של אביב פרגולות, בתכנית DIY - פרגולות אביב