פרגולה אלומיניום למרפסת

המרפסת היא שטח שיכול להיות מנוצל לכל אורך ימות השנה. כדי שהיא תהיה שימושית גם בימים של שמש חזקה וגם בימים של גשם, יש לחשוב על קירוי מתאים אשר יכול להיות מושג באמצעות פרגולה אלומיניום למרפסת. האלומיניום הוא חומר קל משקל, אסתטי, שמשתלב במרפסות גדולות וקטנות תודות לחוזק שלו.

פרגולה מעניקה למרפסת לא רק צל והגנה מפני הגשם. היא יכולה להגביר את הפרטיות בבית, להפוך את המרפסת לשימושית יותר בכך שהיא יוצרת מרחב בילוי נוסף והיא יכולה גם להשפיע על הטמפרטורה בתוך הבית. מבחינה אסתטית, ניתן להשיג תוצאות שונות כשכל פרויקט מתוכנן בקפידה ומביא בחשבון את הפוטנציאל של המרחב ואת הבקשות האישיות.

פרגולה אלומיניום למרפסת אביב פרגולות
פרגולה אלומיניום למרפסת - חברת אביב פרגולות

היתרונות של פרגולה אלומיניום למרפסת

ישנם שני חומרים שמקובל להשתמש בהם עבור בנייה והקמת פרגולות: אלומיניום ועץ. העץ יכול להיות שימושי אך הוא פחות נפוץ במרפסות וזאת בשל משקלו הגבוה יחסית ואופן בניית הקונסטרוקציה. האלומיניום נפוץ בבניית פרגולות על מרפסות, בקומות נמוכות וגבוהות כשהוא מביא איתו יתרונות רבים.

חומר חזק

האלומיניום הוא חומר חזק אשר יכול להחזיק מעמד היטב מול מזג האוויר. הוא לא נרקב/ מתעקם או מתפורר ואינו רגיש למזיקים שונים. הוא יכול לשמש אותנו לאורך שנים רבות עם תחזוקה מינימלית, לשמור על יופיו ולהיראות חדש גם לאחר תקופה ממושכת.

משקל נמוך

האלומיניום חזק אך המשקל שלו קל. תכונה זו מקלה מאד על תהליך הבניה כולל ההובלה והבאת החומר גם למרפסות בקומות גבוהות. לצד המשקל הקל החומר חזק ויכול לשאת את משקל המבנה ללא כל בעיה. כתוצאה מכך ניתן ליצור פרגולה מאלומיניום למרפסת קטנה וגדולה בלי להתפשר על יציבות וללא חשש מהוספת משקל למרפסת.

גימור מרשים

האלומיניום מאפשר להשיג מגוון רחב של עיצובים כשניתן לשחק עם טכניקות שונות, לבחור בגוונים המתאימים לנו וגימור ייחודי. האלומיניום יכול להיות צבוע בצבע אחיד אם נרצה בכך או לקבל טקסטורה של עץ טבעי ואפשר לראות כי האפשרויות רבות וניתן להתאים לכל מרפסת את המראה האסתטי המתאים.

עמידות

מזג האוויר לא משפיע על האלומיניום. הוא לא מפתח קורוזיה ולכן אין כל סכנה של מגע עם מים וגשם והוא לא מתחמם ולכן הוא לא מעלה טמפרטורה בחשיפה לשמש. העמידות הגבוהה שלו הופכת את האלומיניום לבחירה מצוינת כפרגולה למרפסת הבית.

תחזוקה פשוטה

פרגולה העשויה מאלומיניום כמעט ואינה דורשת תחזוקה. בסיום עבודת ההתקנה, אנו מבצעים בדיקה של המבנה וטיפול באזורי חיבור הדורשים תשומת לב מיוחדת. ההמלצה שלנו היא לנקות את הפרגולה מדי פעם ועל פי הצורך תוך שימוש במים ואם יש צורך עם סבון ומטלית עדינה, אין צורך יותר מזה.

התאמה אישית

אפשרויות העיצוב של האלומיניום רחבות ואפשר ליצור עיצוב אשר מותאם באופן אישי לשטח. כבר בשלב הראשוני נרצה להבין מהו החלום של המשפחה, להבין מהו סגנון העיצוב האהוב עליה ובהתאם נציע פרגולה המתאימה ביותר למרחב. התאמה אישית באה לידי ביטוי בפרטים הקטנים ביותר כשאפשר להכניס אלמנטים ייחודיים שיהפכו את הפרגולה ליחידה במינה.

פרגולה אלומיניום למרפסת של אביב פרגולות
פרגולה אלומיניום למרפסת - מטעם אביב פרגולות

תהליך הקמת פרגולה מאלומיניום למרפסת

הקמת פרגולה למרפסת יכולה לקחת ימים ספורים כשהזמן הנדרש לבניה משתנה בהתאם לגודל של המרפסת, העיצוב ולדרישות מיוחדות, אם ישנן. כל פרויקט שכזה מתחיל מהבנת הצרכים, בחינת המבנה, תכנון המותאם לשני אלו ומתן הצעת מחיר. לאחר שהצעת המחיר התקבלה אפשר להזמין את החומר כאשר האלומיניום מגיע ״מוכן״ מבחינת הצבע או הטקסטורה שבחרנו.

ברגע שהחומר מוכן אפשר להתחיל להכין את השטח ולבנות את בסיס הפרגולה. אם ישנן דרישות מיוחדות נוספות כמו הוספת נקודות חשמל לצורך תאורה או מאוורר תקרה שיהיה תלוי על הפרגולה, יגיע חשמלאי מוסמך לבצע את העבודה. ברגע שהבסיס של הפרגולה מוכן כל שנשאר הוא לשים את גג הפרגולה וליהנות ממנה.

פרגולת אלומיניום יכולה להיות מבוססת על עמודים, היא יכולה להיות תלויה ולהתבסס על הקיר החיצוני של המבנה והיא יכולה להיות בעלת קירוי שניתן להזזה או קבוע. שליטה בקירוי מאפשרת ליהנות מחשיפה מלאה לאור ואיטום מוחלט בימים חמים מאד או בגשמים. ההזזה של הקירוי יכולה להתבצע באופן ידני או חשמלי כשהשליטה יכולה להיות מכפתור, שלט רחוק ואפילו אפליקציה.

ניווט מהיר:

שתפו:

אביב פרגולות

אביב פרגולות

אנו מתמחים במתן פתרונות עיצוב בליווי אדריכלי והנדסי של
בניית פרגולות (פרגולות עץ | פרגולות אלומיניום), בניית בתי עץ וגזיבו, בניית צימרים, בניית מחסנים מעץ, הקמת גגות, בנייה וחידוש מדרכי עץ (Decks), חיפוי אלומיניום, הקמת גדרות ושערים

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
המידע מעניין אותך?
בואו נדבר!
פרגולה אלומיניום למרפסת - אביב פרגולות
למידע נוסף וליצירת קשר - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מקצועיות ונסיון

שהצטבר במשך 30 שנים

גמישות

מבצעים כל פרויקט

תכנון עבודה

עם הדמיות תלת מימד

ביצוע מהיר

ועמידה בלוחות זמנים

הפתרונות שלנו

ראיון עם אשר אביב, בעלים של "אביב פרגולות" בתכנית DIY
נגן וידאו אודות ראיון עם אשר אביב, בעלים של אביב פרגולות, בתכנית DIY - פרגולות אביב