גדר אלומיניום הייטק

גדר אלומיניום הייטק היא גדר המאופיינת במראה מודרני, מינימליסטי ושכמובן עשויה אלומיניום המביא אתו יתרונות רבים נוספים כולל עמידות ארוכת שנים, משקל קל ותחזוקה פשוטה.

מעבר למראה מודרני, מינימליסטי ומתוחכם, גדרות אלומיניום הייטק יהיו לרוב עשויים שלבים דקים יחסית (ברוחב של לא יותר מ-5 ס״מ) שבניהם מרווחים קטנים (לרוב ברוחב של עד 2 ס״מ). מבחינת הצבע, הגדר בדרך כלל תנוע בין הגוון השחור לאפור אך האלומיניום יכול לקבל כל צבע שרק נוכל לחשוב עליו. במטרה לשמור על המראה המינימליסטי והפשוט לא יהיו בגדר חיבורים גלויים או עיטורים.

גדר אלומיניום הייטק - מאמר מטעם אביב פרגולות
מאמר - גדר אלומיניום הייטק - אביב פרגולות

גדר אלומיניום הייטק - מראה נקי ומינימליסטי ששומר על הפרטיות

השלבים הדקים והמרווחים הקטנים יוצרים תחושה של אווריריות אך כיוון שהם צפופים הגדר עדיין שומרת על פרטיות גבוהה. מבחינת אלמנטים, אמנם לא נהוג להוסיף עיטורים אך ניתן לשלב תאורה וכמובן גם מערכת אבטחה. גדרות אלומיניום ככלל, נחשבות לאיכותיות, עמידות בפני פגעי מזג האוויר ואינן דורשות כמעט עבודות תחזוקה. נתונים אלו הופכים אותן לפופולאריות במיוחד.

אנחנו יכולים ליהנות מכל העולמות, גם גדר עמידה לאורך שנים וגם מראה מרשים. גם תחושה של חלל סגור וגם מהאוויר שנכנס לשטח. העיצוב המודרני יכול להתאים לבתים רבים והוא משתלב עם סגנונות עיצוביים נוספים בצורה טבעית. ברור כי ישנם יתרונות רבים לגדרות אלו כשהן מציעות חוזק, עמידות, תחזוקה מינימלית ופרטיות מקסימלית.

בניית גדרות אלומיניום הייטק: מרעיון כללי למציאות

תהליך הקמה של גדר לגינה מתחיל ברעיון בלבד. מהרגע שאתם יוצרים אתנו קשר, אנחנו מלווים את התהליך החל מהתכנון הראשוני ועד ההקמה בפועל.

בסיום ההקמה אנחנו מעניקים הדרכה כיצד לשמור על הגדר במיטבה ומכיוון שמדובר באלומיניום, אנחנו כבר יכולים לומר שמדובר על מינימום עבודות תחזוקה ועמידות ארוכת טווח.

הגדרת החלום

כל פרויקט בניה מסוג זה מתחיל בחלום כשזה לרוב יכלול גדר אלגנטית, חזקה, שתשמור על בני הבית ותעניק מראה מודרני ומתוחכם. האלומיניום הוא בחירה מצוינת לגדר כשהוא מאפשר להשיג את המרחב המוגן הרצוי, פרטיות מלאה ותחושת מרחב שלא דורשת תחזוקה קבועה. גדר אלומיניום הייטק היא בחירה מצוינת לכל אלו שרוצים ליהנות מכל העולמות ולקבל תוצאה שהם ישמחו להסתכל עליה כל יום מחדש.

תכנון מדויק

אנחנו ב"אביב פרגולות" נגיע אליכם למקום, נמדוד את השטח, נקשיב לבקשות המיוחדות, נבין את הצרכים השונים ובהתאם נוכל להתחיל בתכנון.

לאחר המפגש ותיאום הציפיות אפשר יהיה להתחיל לתכנן את הגדר, להציג את הרעיון לבני הבית ולאשר את התוכניות לפני תחילת העבודה.

הכנת השטח

כל שטח שונה ולכן אין עבודה אחת שדומה לאחרת. בהתאם לתכנון השלב הבא יהיה הכנה של השטח כשזו יכולה להתחיל בהוצאת אישורים (יש לבדוק זאת מול הרשות המקומית) ויתכן שיידרשו עבודות של בניית תשתית. במידה ואפשר לחבר את הגדר לתשתית קיימת, כל שיהיה צורך הוא להביא את כל החומרים לשטח ולהתחיל את עבודת הבנייה.

גדר אלומיניום הייטק - מאמר מקצועי מטעם אביב פרגולות
מאמר מקצועי - גדר אלומיניום הייטק - אביב פרגולות

הקמת הגדר

כשהשטח מוכן לעבודה כל שנותר הוא להקים את הגדר. הזמן שיידרש למשימה משתנה בהתאם לגודל של החצר, לתכנון הראשוני ולתוספות, אם נבחרו. אם יש צורך לשלב אנשי מקצוע מתחום האבטחה או חשמלאים לצורך מערכת תאורה ויצירת שער חשמלי, יתכן שיידרש מעט יותר זמן עד לסיום העבודה. יש לציין כי כל אנשי המקצוע יעבדו יחדיו בשיתוף פעולה על מנת להשיג את התוצאה המרשימה ביותר.

גדר אלומיניום הייטק מתאימה לעיר ולכפר

גדר האלומיניום יכולה להשתלב כמעט בכל מרחב, עירוני וכפרי כשבטבלה הבאה אפשר לראות את הקהלים שיכולים ליהנות ממנה במיוחד:

משפחות צעירות

העיצוב של הגדר מונעת מהילדים לצאת מחוץ לגינה ולשחק בחצר בבטחה.

זוגות מבוגרים

הפרטיות שמושגת תודות לשלבים הצפופים מעניקה תחושת ביטחון.

אוהבי עיצוב

גדר אלומיניום הייטק מציעה מראה מרשים, מינימליסטי והיא מעניקה לבית מראה ייחודי.

אוהבי התחזוקה הקלה

כל מי שרוצה ליהנות ממראה מרשים של החצר בלי לעבוד קשה ימצא שזהו העיצוב המושלם.

משפחות שרוצות לשלב בין פרטיות למרחב

העיצוב של גדרות ההייטק מאפשר ליהנות מפרטיות מוחלטת אך להרגיש את המרחב הפתוח.

שתפו:

אביב פרגולות

אביב פרגולות

אנו מתמחים במתן פתרונות עיצוב בליווי אדריכלי והנדסי של
בניית פרגולות (פרגולות עץ | פרגולות אלומיניום), בניית בתי עץ וגזיבו, בניית צימרים, בניית מחסנים מעץ, הקמת גגות, בנייה וחידוש מדרכי עץ (Decks), חיפוי אלומיניום, הקמת גדרות ושערים

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
המידע מעניין אותך?
בואו נדבר!
גדר אלומיניום הייטק - אביב פרגולות
מה תקראו במאמר?
למידע נוסף וליצירת קשר - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אביב פרגולות

תכנון וייצור של פתרונות חכמים לבית ולגינה תוך שילוב של טכנולוגיות חדשות של תעשיה ישנה

דף תודה - אביב פרגולות

זקוקים לפרגולה?

גדר לגינה?

"אביב פרגולות" המובילים בארץ בתחום פתרונות הצללה, חיפוי וקירוי בעץ ובאלומיניום.

בחברתנו מועסקים מיטב המומחים בעלי ניסיון בתכנון וביצוע של עבודות, המשלבות חומרים מעץ ומתכת, כולל שילובים של אביזרים מיוחדים, פרזול איכותי וחומרים נוספים אחרים.

חברת אביב פרגולות - בחולון ובאזור השרון
תחזוקת פרגולה מעץ - אביב פרגולות

לא רק שירות מקצועי, אלא גם מחירים הוגנים!

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מידית!