לוגו שקוף - אביב פרגולות

פרגולה דמוי עץ

בשנים האחרונות, אנו עדים לביקוש גבוה עבור פרגולות העשויות מאלומיניום. גם בתחום זה יש נישה בולטת במיוחד, כאשר הצבע המבוקש ביותר או ניתן לומר הבחירה המועדפת על רוב המשפחות שמחפשות פרגולה מאלומיניום הינה פרגולה דמוי עץ. כן, יש דבר כזה, והשילוב של איכות חומר הגלם עם נראות של עץ (ולמרות שמדובר באלומיניום דמוי עץ) נראה כמו השילוב המנצח.

פרגולה דמוי עץ - חברת אביב פרגולות
פרגולה דמוי עץ - מאמר אביב פרגולות

פרגולה דמוי עץ - כל מה שצריך לדעת

שוק פרגולות הוא שוק שהלך וגדל במרוצת השנים. בארץ חמה כמו ארץ ישראל פרגולות הן אמצעי הצללה וקירור יעיל ונוח. מלבד אספקט הנוחות, הפרגולות הן תוסף דקורטיבי בכל גינה או מרפסת אשר מספק אלמנט טבעי בבית.

בעבר, מרבית הפרגולות, ככולן היו עשויות עץ. אך בחלוף השנים התגלו חסרונותיהן של פרגולות העץ: המשקל הכבד של הקורות, התחזוקה המתמדת, המזיקים, כל אלו גם כשמדובר בתחזוקה מסורה, בשל העובדה כי העץ הוא חומר גלם בעל בלאי גבוה ונתון לחסדי מזג האויר, בחלוף הזמן, זה היה מורגש.

פרגולות אלומיניום: על מה כל המהומה?

פרגולות האלומיניום הגיעו לשוק הביתי, ואל חיינו, בשנות ה-90 המאוחרות. עד מהרה, הן ענו על כל החסרונות של פרגולות עץ. הן עמידות לתנאי מזג האוויר, התקנה מהירה ופשוטה וכמעט שלא נדרשת תחזוקה.

תוך פרק זמן קצר, הביקוש בארץ לפרגולות אלומיניום תפס נפח גדול משוק הפרגולות ושוק ההצללה בכלל. למרות שמבחינה אסתטית ונראות חיצונית אין כמו פרגולות עץ (ובמיוחד כשמדובר בבית בסגנון כפרי / כפרי מודרני), יחד עם זאת, האיכות, העמידות והעובדה שנדרשת מינימום תחזוקה (אם בכלל) הפכו את פרגולות האלומיניום למתחרה מוביל אל מול פרגולות העץ.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ: עידן חדש הגיע

בשלוש השנים האחרונות חל שינוי מהותי בתחום פרגולות האלומיניום. אלומיניום בצבע עץ.
לא עוד מגוון מניפת הצבעים שכולנו מכירים, אלא צבע דמוי עץ. חדש לגמרי, מעכשיו ניתן לקבל פרגולות אלומיניום דמוי עץ העשויות מאלומיניום בגוון בצבע עץ המבוקש. העתיד כבר כאן.

מצד אחד מראה העץ הטבעי והדקורטיבי שיש לפרגולות העץ להציע, ומהצד השני העמידות המיטבית לתנאי מזג האוויר והתחזוקה המינימאלית של פרגולת אלומיניום שומרים לנו על כל הטוב הזה שנים קדימה.

יתרונות:

  • עמידות מרבית לכל תנאי מזג האוויר
  • עמידות למזיקים
  • אפשרויות עיצוביות בלתי מוגבלות
  • מינימום תחזוקה
  • התקנה מהירה ופשוטה
  • אפשרות לתשתית חשמלית
  • נראות חזותית מרשימה דמוי עץ
פרגולה דמוי עץ - אביב פרגולות
פרגולה דמוי עץ - מטעם אביב פרגולות

התקנתם פרגולה? זקוקים להרחבה? מעוניינים לשדרג לאלומיניום דמוי עץ?

אנחנו ב"אביב פרגולות", עם הידע והניסיון שצברנו לאורך השנים בתכנון והקמה של פרגולות מעץ ואלומיניום, מתחייבים לספק לכם את חומר הגלם האיכותיים ביותר, בהתקנה מקצועית ביותר – עם השירות הטוב ביותר, מוזמנים לקרוא את ההמלצות עלינו, הן כבר אומרות את הכל.

פרגולת אלומיניום ביחס לפרגולת עץ

 

פרגולת אלומיניום דמוי עץ

פרגולת עץ

עמידות למזג האוויר

אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם העמידים ביותר בטבע. עמיד בפני פגעי הטבע והזמן ועמיד בפני קורוזיה

בחלוף הזמן העץ מתבלה. בשילוב של רטיבות ושמש יתכנו בקיעים בחומר הגלם. כמו כן לאורך הזמן ידהה הצבע אם לא יתוחזק כראוי

עמידות למזיקים

עמיד לחלוטין.

עצים בטבע משמשים בית ללא מעט חרקים. הסכנה הגדולה ביותר היא כמובן תרמיטים להם העץ משמש מזון. אך יתכנו עוד מזיקים העלולים לפגוע בעמידות העץ

גיוון עיצובי

לא מוגבל

לא מוגבל

משקל  חומרי גלם

משקל סגולי נמוך מאוד אך יציב. מוטות האלומיניום ניתנות לנשיאה על -ידי בגירים. בנוסף, עומס המוטות על קירות היא ברוב המקרים זניחה ואיננה גורמת נזק לקירות עליהן נתמכים. התקנה מהירה ופשוטה.

משקל גבוהה מאוד, יתכנו מוטות הניתנים לנשיאה רק על-ידי מספר בגירים. בגלל העומס הסגולי של המוטות, יש לוודא כי הקירות עליהם מוטות הפרגולות נשענים עמידים דיים.

זמן הרכבה

בגלל המשקל הנמוך של המוטות, הליך ההרכבה פשוט מאוד ויכול לעמוד על כשליש מזמן פרגולה זהה העשויה מעץ

בשל משקל המוטות, עד פי שלוש מפרגולות עשויות אלומיניום

תחזוקה

כמעט ולא נדרשת.

תחזוקה גבוהה לשימור העץ

 

בעוד שההשקעה הנדרשת להקמת פרגולת אלומיניום עשויה להיות מעט גבוהה יותר מהקמת פרגולת עץ, החיסכון בטווח הארוך בשל תחזוקה נמוכה (אם בכלל) הופכת את הבחירה בפרגולות אלומיניום לבחירה המועדפת וחסכונית לאורך זמן, ובוודאי שניתן מהיום גם ליהנות מנראות מרשימה של אלומיניום דמוי עץ.

שתפו:

אביב פרגולות

אביב פרגולות

אנו מתמחים במתן פתרונות עיצוב בליווי אדריכלי והנדסי של
בניית פרגולות (פרגולות עץ | פרגולות אלומיניום), בניית בתי עץ וגזיבו, בניית צימרים, בניית מחסנים מעץ, הקמת גגות, בנייה וחידוש מדרכי עץ (Decks), חיפוי אלומיניום, הקמת גדרות ושערים

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
המידע מעניין אותך?
בואו נדבר!
פרגולה דמוי עץ אביב פרגולות
מה תקראו במאמר?
למידע נוסף וליצירת קשר - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אביב פרגולות

תכנון וייצור של פתרונות חכמים לבית ולגינה תוך שילוב של טכנולוגיות חדשות של תעשיה ישנה

דף תודה - אביב פרגולות

זקוקים לפרגולה?

גדר לגינה?

"אביב פרגולות" המובילים בארץ בתחום פתרונות הצללה, חיפוי וקירוי בעץ ובאלומיניום.

בחברתנו מועסקים מיטב המומחים בעלי ניסיון בתכנון וביצוע של עבודות, המשלבות חומרים מעץ ומתכת, כולל שילובים של אביזרים מיוחדים, פרזול איכותי וחומרים נוספים אחרים.

חברת אביב פרגולות - בחולון ובאזור השרון
תחזוקת פרגולה מעץ - אביב פרגולות

לא רק שירות מקצועי, אלא גם מחירים הוגנים!

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מידית!